Size bir telefon kadar yakınız
0541 276 50 77
Dil Seçin
Dil Seçin

Dahili Mikrofon süngerini kullanma

Dahili Mikrofon süngerini kullanma

Mevo’nun dahili mikrofon süngeri kullanıyorsanız, Mevo’yu nesnelerinize yakın, ideal olarak yaklaşık 5 metre uzağa yerleştirdiğinizden emin olun. Mevo ve yerleşik mikrofonu, harekete yakın olduğunda en iyi şekilde çalışır.

Mevo’nun mikrofon süngeri doğrudan önündeki alana doğru yöneliyor, ancak yine de genel oda gürültüsünü artırabilir. Mikrofon nesnelerinize ne kadar yakınsa, arkasındaki veya yanındaki gürültüyü veya gevşemeyi o kadar fazla filtre eder. Mikrofon süngeri ayrıca canlı düzenlemelerinizin yönünü takip eder; görüş alanının sol tarafında bir çekim yaparsanız, mikrofon süngeri yön odağını buna göre ayarlar.

Dahili mikrofon süngeri, ortamınıza bağlı olarak gelişmiş performans için yapılandırılabilir modlara sahiptir. Canlı düzenleme görünümünde, ayarlar menüsünü açmak için sağ alt köşedeki Diğer Seçenekler’e (•••), ardından dişli çark simgesine dokunun.

Dahili Mikrofon sünger bölümünde, varsayılan olarak kapalı olan Ses Geliştirmeleri seçeneği bulunur. Etkinleştirmek ve daha fazla seçenek görmek için seçim düğmesine dokunun.

İki mod göreceksiniz:

Müzik: Tam frekansı varsayılan ayar gibi korur, ancak bu ayar daha yüksek sinyallerden kaçınmayı önlemek için bazı filtreleme ve dinamik aralık sıkıştırmaları ekler. Konuşma: Netliği artırmak için düşük geçiş filtresi ekler.

Konuşma modunu etkinleştirirseniz, Gürültü Koruması için ek bir seçenek göreceksiniz. Bunu etkinleştirmek, arka plan gürültüsünün (örneğin sokak trafiği, HVAC) konuşan kişiyi duymayı zorlaştırdığı ortamlarda yardımcı olacaktır.

Ses Geliştirmelerinin Altında, Mic Pad ayarı bulunur. Bu size gelen sesin desibelini düşürme seçeneği sunar ve Mevo mikrofon süngerinin aşırı modüle edilmeden yüksek ses kaydı yapmasını sağlar.

Daha profesyonel veya karmaşık bir ses ayarı için, mobil cihazınız veya Mevo Boost USB portu üzerinden harici bir mikrofon süngeri kullanabilirsiniz.

ETİKETLER:
Call Now Button