Size bir telefon kadar yakınız
0541 276 50 77
Dil Seçin
Dil Seçin

Mikrofon Süngeri Baskısı Hakkımızda Sayfası

Anasayfa » Mikrofon Süngeri Baskısı Hakkımızda Sayfası
Firmamız Hakkında

Kubbe Ajans ile aynı çatı altında faaliyet gösteren Kubbe Media, bilhassa mikrofon süngeri baskısı hususunda profesyonelleşmiş; Türkiye’nin en iyi mikrofon süngeri baskısını üreten bir meüssese olmuştur.

Mikrofon süngeri baskısı üretimine uzun süre önce başlayan Kubbe Media, deneye deneye hem piyasadaki en kaliteli hem de en uygun fiyatlı malzemelere ulaşmış; malzemeleri ustaca kullanarak profesyonel, logolu, kurumsal mikrofon süngeri baskısı üretmeyi başarmıştır.

Mikrofon süngeri baskısı çeşitlerimiz içinde siyah, beyaz, mavi, kırmızı, sarı gibi ana renkler ile şekil olarak da yuvarlak, uzun, üçgen ve dörtgen tipleri beğenilerinize sunuyoruz. Bunların haricinde renk ve şekil seçeneklerini de müşterinin isteğine göre üretiyoruz.

Kubbe Media olarak Türkiye’nin zirvedeki medya kuruluşlarına mikrofon süngeri baskısı ürettik ve üretmeye devam ediyoruz.

Bu medya kuruluşları içinde TRT, NTV, HaberTürk, DHA, İHA, Beyaz TV, Fox TV ve ATV mikrofon süngeri baskısı ürettiğimiz firmalardan ilk aklımıza gelenler. Listedekiler dışında da pek çok medya kurumuna mikrofon süngeri baskısı ürettik ve takdir topladık.

Farklı renk ve şekil seçenekleri içinden kurumsal, logolu mikrofon süngeri baskınızı yaptırmak için sipariş sayfamızı kullanabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Mikrofon süngeri baskısı ihtiyacınızı karşılamak için siparişlerinize en hızlı ve en güzel şekilde cevap vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Misyonumuz

Bugün Kubbe Media olarak istediğiniz her renkte ve şekilde, logonuzla birlikte kurumsal mikrofon süngeri baskısı üretmek için hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

Mikrofon süngeri baskısı işinde geldiğimiz noktada artık “yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır! diyebiliyoruz. Türkiye’nin en güçlü kuruluşları için ürettiğimiz mikrofon süngeri baskısı ile aldığımız teşekkür ve takdir ile sizlere güvenilir bir referans kataloğu sunuyoruz.

Bizimle İletişime Geçin
Call Now Button