Size bir telefon kadar yakınız
0541 276 50 77
Dil Seçin
Dil Seçin

Akış ve podcasting için en iyi mikrofon süngeri 2019

Akış ve podcasting için en iyi mikrofon süngeri 2019

Demek akış, podcasting veya her ikisinin de dünyasına girmek istiyorsun. Zaten bu seviyedeki aksiyonu kaldırabilecek bir iri oyun bilgisayarı var, ancak şimdi tereyağlı sesini kaydetmek için bir yönteme ihtiyacın var. Çoğu insanın ilk içgüdüsü, sadece para tasarrufu yapmak ve kulaklıklarına bağlı mikrofon süngeri kullanmaktır, ancak bu bir “n00b” hatasıdır. Bu oyun mikrofon süngerleri genellikle en iyi kalite değildir ve çevrimiçi şeyleri dinlemenizden bildiğiniz gibi, düşük ses kalitesi anında sekme yakındır.

Ayrıca, bu mikrofon süngeri sesinizi kaydetmek için iyi olabilir, peki ya biriyle röportaj yapmak ya da bir masa etrafında toplanmış birkaç kişiyi kaydetmek istiyorsanız? Bunu yapmak ve genel anlamda profesyonel görünmek için, kaliteli bir mikrofon süngeri kaydına ihtiyacınız olacak. Devam ettim ve profesyonel bir stüdyo ayarlaması gerektirmeyen flamalar veya podcast’ler için en iyi mikrofon süngerini topladım.
TL; DR – Bunlar, Akış ve Yayın İçin En İyi Mikrofon süngeridir:

Akış ve Podcasting için en iyi Mikrofon süngeri

Ancak, Samson G-Track Pro’yu gerçekten ayıran şey, 1/4 inçlik ses girişidir ve bu mikrofonu 2-parçalı bir ses mikseri yapar. Bu, ayrı bir mikser almaya gerek kalmadan fazladan bir mikrofon, ikinci bir ses kaynağı veya hatta tatlı bir tuş takımı takabileceğiniz anlamına gelir. Bu fiyata bu tür bir işlevsellik mikrofon süngeri listemin en üstünde yer alıyor.

Blue’dan gelen Yeti mikrofon süngeri (incelememizi okuyun) performans ve fiyatın neredeyse mükemmel bir kombinasyonunu sunar ve böylece yayın ve podcasting oyununa giren herkes için neredeyse en üst seçimdir.

Aynı zamanda bir USB mikrofon süngeri, bu yüzden kurulum süper kolay ve ayrıca kontrol sahibi olduğu ve bir sürü şık renkte olduğu gerçeğini kazıyordum.

ETİKETLER:
Call Now Button