Size bir telefon kadar yakınız
0541 276 50 77
Dil Seçin
Dil Seçin

Mikrofon Süngeri Baskısının Avantajları Nelerdir?

Mikrofon Süngeri Baskısının Avantajları Nelerdir?

Pek çok farklı sektörde kullanılan mikrofonlar için mikrofon süngeri baskısı oldukça önemlidir. Bu cihazlar, ses dalgalarını titreşimlere çevirmeden önce sesi algılar ve bu algılama esnasında ‘temiz ses’ oldukça önemlidir. Temiz ses, aynı zamanda kaliteli ses anlamına gelir. Kaliteli ses ise sesli iletişimde büyük öneme sahiptir. Konferans salonlarından haber programlarına kadar oldukça geniş bir kullanım alanı olan mikrofonlar için süngerin avantajı çok fazladır. Bir diğer ifadeyle sadece temiz kayıt için öne çıkmaz. Mikrofon süngeri baskısının avantajları arasında reklam ve tanıtım faaliyetleri ya da cihazı koruma gibi başka faydalar da bulunur..

Reklam İçin Mikrofon Süngeri Baskısının Avantajları

Mikrofon süngeri baskısı reklam için ve tanıtım faaliyetlerinde de etkili bir parçadır. Sahip olduğunuz kanalın ya da kurumun logosunu mikrofona bastırabilirsiniz. Ayrıca sloganınıza da mikrofonun üzerinde yer verebilirsiniz. Mikrofon süngeri baskısı logo ile donatıldığında sizin için gittiğiniz yerlere taşıyabileceğiniz bir reklam panosuna dönüşür. Bununla birlikte, süngere logo  basmanız sizin için zor olabilir. Tam da bu noktada logolu mikrofon süngeri baskısı hizmeti veren kurumumuz devreye girer. İstediğiniz ebatta, şekilde ve renkte logolu mikrofon süngeri baskısı için bize başvurabilirsiniz. Logo bastırdığınız sünger ile kanalınızın ya da kurumunuzun reklamını kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Daha Profesyonel Görüntü

Mikrofon süngeri baskısı kullanmak kanalınızın daha profesyonel bir görünüm kazanmanızı sağlar. Mikrofona bastıracağınız sünger ile takipçilerinize ya da izleyicilerinize işinizi ciddiye aldığınızı gösterebilirsiniz. Logolu mikrofon süngeri baskısı özenli çalışma görünümü vermeniz için pratik bir çözümdür. Bunun dışında, isminizi ve logonuzu izleyicilerin aklına kazıyabilirsiniz. Videolarınız hatırlanmasa bile logonuzu başka yerde gören izleyiciler sizi hatırlayabilir. Kurumsal bir hedefiniz varsa ya da kurumsal bir görüntü yakalamak istiyorsanız mikrofon süngeri baskısı pratik bir alternatiftir.

Mikrofon Koruma Sağlayan Sünger Baskısı

Sünger, reklam ve tanıtım faaliyetlerinden başka mikrofonu zararlı etkilere karşı koruyan bir parçadır. Mikrofonlar, yapıları itibariyle düşme, çarpma ya da darbe alma gibi olaylara karşı dayanıksız aletlerdir. Bunun dışında, mikrofonları toza karşı da korumak gerekir. Tozlar, mikrofonun iç tertibatına ilerleyerek zamanla alete zarar verebilir. Bir diğer risk faktörü ise mikrofonun üst kısmını ilgilendirir. Toz tanecikleri sebebiyle bu üst kısımdaki kanallar kapanabilir ve ses algılama kalitesi aşağı seviyelere düşebilir. Mikrofon süngeri baskısı kullandığınız zaman ise mikrofonun toz tanelerine karşı korumuş olursunuz. Toz tanelerinin dışında, sünger ile diğer küçük parçacıklara karşı da önlem alabilirsiniz. Konuşma esnasında mikrofona sıçrayabilecek tükürük tanelerine karşı da çözüm sağlar. Üstelik mikrofon süngeri baskısı temizliği oldukça basittir. Belirli aralıklarla süngeri mikrofondan ayırarak temizleme işlemi yapabilirsiniz.

Mikrofon Süngeri Baskısı Modelleri

Tasarım konusunda mikrofon süngeri baskısı modelleri çok farklı çeşitlere ayrılır. Süngerler şekil konusunda zengin bir menüye sahiptir. Dolayısıyla elinizin altında pek çok farklı seçenek bulunur. Pek çok kurum yuvarlak mikrofon süngerini tercih etse de, kullanım alanlarına göre doğru şekli seçmek önem taşır. Bir diğer ifadeyle nokta atışı yapmanız size avantaj sağlayabilir. Haber kurumları için yuvarlak model uygun olsa da uzun ve silindir şekline sahip olan modeller daha ciddi bir görünüm sağlar. Mikrofon süngeri baskısı çeşitleri arasında bombeli modeller, elips tasarımlar ya da köşeli ürünler de bulunur. Dolayısıyla işiniz ile ilgili iyi bir araştırma yapıp ne tip bir süngere ihtiyacınız olduğunu öğrenmeniz önemlidir. Mikrofon süngeri baskısı yorumları üzerinde araştırma yapabilir ya da bizim tecrübelerimize başvurabilirsiniz. İstediğiniz modele karar verdikten sonra mikrofon süngeri baskısı fiyatları ya da diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button