Size bir telefon kadar yakınız
0541 276 50 77
Dil Seçin
Dil Seçin

Kaliteli mikrofon süngeri baskı uygulaması

Kaliteli mikrofon süngeri baskı uygulaması

Kaliteli mikrofon süngeri baskı uygulaması oldukça önemlidir.

Kaliteli mikrofon süngeri baskısı uygulaması oldukça önemlidir. Zira bu iş göze hitap eden bir iştir ve kaliteli uygulama ile kalitesiz uygulama arasındaki fark hemen kendini belli eder. Üstelik kalitesiz bir uygulamanın size zararı da olabilir. Kaliteli uygulama ise bazı avantajlara sahiptir.

MİKROFON SÜNGERİ BASKILI UYGULAMASI KÖTÜ OLURSA

Mikrofon süngeri baskı uygulaması kötü olduğu zaman avantajdan ziyade dezavantajlı bir ürün haline dönüşür. Bun dezavantajlar nedir diye soracak olursanız, avantajların tam tersidir. Bu sebeple önce avantajları anlatmak gerekir.

İyi bir baskı uygulaması hem kurumsal itibarınıza katkı sağlar hem de reklam noktasında size yardımcı olur. Mikrofon izleyiciler tarafından direkt olarak görülen bir donanımdır. Haliyle üzerindeki alan bir reklam panosu olarak kullanılabilir. Bir diğer ifadeyle adınızı ya da sloganınızı izleyenlerin hafızasına kazımak için uygun bir alandır.

Logolu mikrofon süngeri bu anlamda bir reklam aracıdır. Fiyat skalası göz önüne alındığı zaman uygun fiyatlı bir reklam tabelası olarak da düşünülebilir. Hatta hem uygun fiyatlı hem de mobil bir reklam tabelasıdır. Mikrofon sizinle beraber istediğiniz yere gelir. Dolayısıyla logonuzu sürekli farklı sahalara taşıyabilirsiniz. Çekim yaptığınız esnada çevreden duranlar ya da yoldan geçenler de sünger üzerinde yer alan logonuzu görür.

Mikrofon süngeri üzerindeki logonuz bu şekilde hem fiziki olarak hem de izleyiciler sayesinde sanal ortamda görülebilir. Logonuzun kaliteli olması ise istediğiniz gibi bir baskının olması demektir. Kalitesiz logo ise silik ya da boyaları akmış bir şekilde çıkabilir. Dolayısıyla insan sizin logonuzda ne olduğunu ve ne yazdığını anlamakta güçlük çeker.

MİKROFON SÜNGERİ BASKISI İLE İTİBAR ÇALIŞMASI

Mikrofon süngeri baskısı ile itibar çalışması bu işin bir diğer ayağıdır. Şöyle ki; süngere logo bastırmak sizin daha kurumsal görünmenize yardımcı olur. Bu da kanalınızın itibarına direkt olarak etki edecek bir durumdur. Aynı zamanda iş disiplini ve işinize yatırım yaptığınızı direkt olarak gösteren bir üründür.

Bası işleminin kalitesinin önemi burada da devreye girer. Kaliteli bir baskı uygulaması kurumsal itibarınıza katkı sağlarken, kalitesiz işler katının aksine zarar verir. Sizin için olumsuz izlenim oluşmasına sebebiyet verebilir.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi mikrofon süngeri baskısı kalitesiz olduğu zaman silik, çerçevelerden taşmış, istenilenden büyük ya da küçük şekilde uygulanabilir. İzleyenler bunu direkt olarak görür ve kötü uygulamanın farkına varabilirler. Bu da sizin hakkınızda ‘salaş’ bir izlenime yol açabilir.

KALİTELİ MİKROFON SÜNGERİ BASKI UYGULAMASI İÇİN

Kaliteli bir mikrofon süngeri baskı uygulaması için bu işi tecrübeli ellere teslim etmeniz gerekir.

Firmamız bu alanda yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. İster fiyat konusunda olsun ister kafanızdaki başka soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button